Zmiana godzin pracy biura 2015-04-22

Informujemy, iż dnia 23 kwietnia br. biuro Stowarzyszenia będzie czynne w godz. 9:00 - 16:00. Za utrudnienia przepraszamy.

III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Człuchowskiego 2015-04-21

Serdecznie zapraszamy na III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Człuchowskiego.

Zaproszenie

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Inkubatorze Przedsiebiorczości Cierznie 2015-04-21

W imieniu Inkubatora Przedsiębiorczości Cierznie, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. Możliwych form wsparcia dla przedsiębiorców i osób zmierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Spotkanie odbędzie się 7 maja 2015r. ,godz. 11:00 - 14:00 w Cierzniach.

Więcej informacji w załączeniu.

Program spotkania

Targi Lato 2015 2015-04-21

W dniach 17-19 kwietnia br. pracownicy LGR Pojezierze Krajeńskie brali udział w XX Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2015.

Targi te są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju.

Wystawcy prezentowali nie tylko oferty dotyczące wypoczynku i zwiedzania, ale zachęcali też do zapoznania się z folklorem i tradycją regionów poprzez stroje, muzykę i lokalne rękodzieło.

Udział w targach miał na celu przede wszystkim promocję terenów Pojezierza Krajeńskiego. Był dobrą okazją do zapoznania odwiedzających stoisko z atrakcjami turystycznymi oraz możliwościami spędzania wolnego czasu na naszym terenie.

Równolegle odbywały się Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „Regionalia” oraz Targi Agroturystyka. Lokalni producenci częstowali serami, wędlinami, pieczywem, a także napojami, miodami i przetworami. Można było zrobić zakupy spożywcze, a także nabyć regionalne ozdoby ręcznie wykonane i malowane.

Biuro Stowarzyszenia nieczynne. 2015-04-15

Informujemy, iż dnia 16.04.2015 (czwartek) biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne. Za utrudnnienia przepraszamy i zapraszamy w piątek od godz. 8.00.

AGROTRAVEL 2015 2015-04-13

W dniach od 10 do 12 kwietnia br. przedstawiciele LGR Pojezierze Krajeńskie na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uczestniczyli w VII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach.

Targi Agrotravel to najważniejsza w Polsceimpreza wystawiennicza wyspecjalizowana w zakresie turystyki wiejskiej jakoproduktu. Są okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej oraz wymiany doświadczeń.


Na naszym stoisku prezentowaliśmy obszar 11 gmin tworzących LGR Pojezierze Krajeńskie jako niezwykle atrakcyjne miejsce do wypoczynku zwłaszcza nad naszymi przepięknymi jeziorami i rzekami wśród ciszy i czystego powietrza.


Promowaliśmy także nasze lokalne produkty spożywcze. Prawdziwym hitem naszego stoiska były serwowane przez nas przetwory rybne przekazane przez Centrum Wędzarnicze „KALMAR” z Lotynia.

Targi GLOBalnie 2015 2015-04-02

W dniach 27-29 marca br. Stowarzyszenie LGR Pojezierze Krajeńskie uczestniczyło w 21 edycji Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 260 firm reprezentujących branżę turystyczną i 6.5 tys. zwiedzających.

W tym roku krajem partnerskim targów była Słowacja. Walory swoich Państw prezentowali również przedstawiciele Belgii, Bułgarii, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indonezji, Litwy, Maroko, Rumunii, Tunezji, Ukrainy, Węgier, Włoch oraz Polski. Ofertę targową wzbogaciły ośrodki promocji regionów, touroperatorzy, biura podróży, hotele, ośrodki SPA, uzdrowiska przewoźnicy, wydawcy oraz najlepsze media branżowe.

Targom tradycyjnie towarzyszyły konkursy dla wystawców iodwiedzających. Gwoździem programu był trialowiec Krystian Herba (zdobywca Taipei 101 - najwyższego budynku na Taiwanie, 3139 schodów).

Stowarzyszenie LGR PK przedstawiło możliwości i formy aktywnego wypoczynku na swoim terenie. Odwiedzający stoisko pragnęli również uzyskać informację o trasach kajakowych, ścieżkach rowerowych znajdujących się na naszym terenie, a także możliwościach spędzenia czasu na łonie natury. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tegorocznych targów.

Biuro nieczynne 2015-04-02

Informujemy, iż dnia 02.04.2015r. biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne.Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy 07.04.2015.

I Ogólnopolska Konferencja Hodowców Ryb w Obiegach Zamkniętych pn. „Recylkulaty w praktyce 2015-04-02

I Ogólnopolska Konferencja Hodowców Ryb

w Obiegach Zamkniętych pn. „Recylkulaty w praktyce”

W dniach 23-24 kwietnia 2015. w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym „ZAWIATY” (mapa dojazdu) odbędzie się I Ogólnokrajowa Konferencja Hodowców Ryb w Obiegach Zamkniętych pn. „Recylkulaty w praktyce”. Organizatorami konferencji są Firma GRR Clarias, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie oraz Innovation Projekt.

Patronat nad konferencją objęła Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Bytowskie”.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy przesyłać do dnia 15.04.2015 roku na adres e-mail zawiaty@zawiaty.com lub tel./fax: +48 59 821 25 38 kontakt tel. kom.: +48 783-008-783 program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi:

  • 350 zł od osoby (koszt ten obejmuje 2-dniowe zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem).
  • 260 zł od osoby (koszt ten obejmuje 1-dniowe zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem).
  • 182 zł od osoby (koszt ten obejmuje pełne wyżywienie bez zakwaterowania).

Osoby zainteresowane rezerwacją stoiska wystawowego proszone są o kontakt pod nr +48660129 286 do dnia 15 kwietnia 2015r.

O potwierdzeniu uczestnictwa decyduje przesłanie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem przelewu.

Formularz zgłoszeniowy:

Program konferencji:

Wyświetleń: 100250

Unia Europejska Europejski Fundusz Rybacki

  po rybyOperacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego
zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.Strona używa plików cookie, jeśli nie zgadzasz się na to prosimy o opuszczenie strony bądź zmianę konfiguracji przeglądarki.